WordPress kodulehe tegemine

wordpress kodulehe tegemine

WordPress Kodulehed

Pakume teile nutiseadmetes skaleeruva kujundusega WordPress kodulehe tegemise teenust.

WordPress kodulehe tegemine on oluline osa iga ettevõtte ja organisatsiooni veebikohalolekust. Koduleht on teie visiitkaart internetis ja võib olla üks tõhusamaid turundusvahendeid. Kuid kodulehe loomine võib olla keeruline ja aeganõudev protsess, eriti kui te ei ole selles valdkonnas professionaal. Õnneks on olemas teenused, mis pakuvad kodulehe valmistamist kiiresti ja professionaalselt. Üks neist teenustest on meie kodulehe valmistamine WordPressiga.

Meie teenus pakub professionaalset kodulehe loomist WordPress sisuhaldus süsteemiga. Me tegeleme kõigi kodulehe valmistamis protsessi etappidega, alates disainist kuni avaldamiseni. Meie meeskond tagab, et teie koduleht vastab täpselt teie vajadustele ja soovidele ning on optimeeritud kiireks laadimiseks ja on SEO-sõbralik. Mis aitab teil saavutada suuremat nähtavust otsingumootorites.

Meie teenus sisaldab kõiki vajalikke elemente, mis on vajalikud kodulehe valmistamisel WordPressis. Me loome veebisaidi disain vastavalt teie soovidele ja eelistustele ning kohandame seda vastavalt teie brändi identiteedile. Me integreerime veebisaidile kõik vajalikud funktsioonid, sealhulgas kontaktivormid, navigeerimismenüüd, blogifunktsioonid, pildigaleriid ja palju muud. Me tagame ka, et teie veebisait oleks mobiilisõbralik ja toimib sujuvalt erinevates seadmetes.

Lisaks kodulehe loomisele pakume ka pärast kodulehe avamist vajalikku kodulehe tehnilisttuge ja hooldust. Me tagame, et teie koduleht on alati ajakohane ja turvaline.

Kui olete huvitatud meie teenusest, siis võtke meiega ühendust ja rääkige meile oma kodulehe vajadustest ja soovidest. Me koostame teile pakkumise vastavalt teie vajadustele ja eelarvele ning võtame kogu loomis protsessi enda kätte.
Teie ainus ülesanne on anda meile tagasisidet ja heakskiitu, kui olete rahul veebisaidi kujunduse ja funktsionaalsusega.

Kodulehe loomise teenus on parim valik, kui soovite endale saada tõhusat ja professionaalset kodulehe. Oleme uhked, et saame pakkuda oma klientidele parimat teenust kodulehe valmistamiseks ja oleme valmis teiega koostööd tegema, et luua teie ettevõttele või organisatsioonile parim koduleht.

Mida sisaldab meie teenus “WordPress kodulehe tegemine”:

  1. Strateegia ja planeerimine: Meie WordPressi kodulehe loomise teenus algab strateegia ja planeerimisfaasiga, et mõista teie ettevõtte vajadusi ja eesmärke. Selles faasis määratleme teie veebisaidi struktuuri, disaini ja funktsioonid, et luua teile sobiv veebisait.
  2. Teie kodulehe kujundamine: Võtame enda peale teie veebisaidi kujundamise. Me kasutame oma kogemusi ja teadmisi, et luua teile kohandatud kujundus, mis sobib teie brändi ja eesmärkidega.
  3. Vajalike lisade paigaldamine: Kui olete kinnitanud oma kodulehe disaini, paigaldame kodulehe sisuhaldus süsteemi teie domeenile. See protsess hõlmab veebimajutuse seadistamist, WordPressi või mõne muu sisuhaldussüsteemi paigaldamist ja vajalike lisandmoodulite ja pluginate installimist, et tagada teie veebisaidi sujuv toimimine.
  4. Veebisisu loomine: Vajadusel loome teie kodulehele koostöös turundajate ja copyrighteritega sisu. Sisu kirjutajad loovad kvaliteetse ja SEO-sõbraliku sisu, mis kajastab teie ettevõtte väärtusi ja teenuseid ning aitab teie veebisaidil otsingumootorites leida.
  5. Kodulehe testimine: Enne kodulehe avaldamist testime ja kontrollime kõiki selle funktsioone, et tagada selle optimaalne toimimine.
  6. Kodulehe avamine: Kui oleme kindlad, et teie koduleht on valmis, Avame selle ja teeme viimased seadistused. See hõlmab ka kodulehe optimeerimist kiireks laadimiseks ja SEO-sõbralikuks muutmiseks, et aidata teil saavutada suuremat nähtavust otsingumootorites
  7. Kodulehe hooldus ja tugi: Pärast kodulehe avamist pakume ka hooldus- ja tugiteenuseid, et tagada selle sujuv toimimine. Meie meeskond tagab, et teie veebisait on alati ajakohane ja turvaline, haldab vajalikke uuendusi ja lahendab kõik tehnilised probleemid, mis võivad tekkida.

WordPress on üks parimaid platvorme kodulehe tegemiseks, kuna see pakub palju paindlikkust, võimalusi ja laiendatavust. WordPressi platvormil saate luua professionaalse veebisaidi väheste tehniliste teadmistega ning see sobib ideaalselt nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele. WordPressil on ka lai valik teemasid ja pluginaid, mis aitavad teil oma veebisaiti kohandada ja täiustada vastavalt teie vajadustele. Samuti on WordPress turvaline ja otsingumootorite sõbralik, mis võimaldab teil saavutada suuremat nähtavust ja külastatavust. Seetõttu on WordPress kindel valik, kui soovite luua professionaalset ja tõhusat veebisaiti.

Kodulehe tegemine

Meie poolt valminud lehega anname kaasa 3 kuud tasuta kodulehe hooldusteenust.

Tasuta kodulehe hooldus sisaldab:

  • Kodulehe turvalisuse raportit kuu lõikes.
  • Moodulite ja kujundusmallide uuendusi.
  • Turvamooduli seadistamine ja haldamine.